تبلیغات
به روزترین مرجع دانلود و خرید بازی و نرم افزار - راهنمای کامل بازی لیمبو (limbo) قسمت دوم


امروز :
به روزترین مرجع دانلود و خرید بازی و نرم افزار
mhsking.mihanblog.com وبلاگی برای شما !

فروشگاه بازی پلی استیشن 3 و ایکس باکس و کامپیوتر . با تحویل پستی

 فروشگاه بازی بزرگ گیمرز هلپر

برای ورود به فروشگاه اصلی و دیدن کلیه ی بازی ه ، روی عکس ها کلیک کنید یا روی نوشته ها کلیک کنید

نمونه ها:


13901129562 binarydomain x360 فروشگاه بازی بزرگ گیمرز هلپر13901129873 syndicate x360 فروشگاه بازی بزرگ گیمرز هلپر
13901127961 tekkenhybrid ps3 فروشگاه بازی بزرگ گیمرز هلپر13901127265 alanwake pc فروشگاه بازی بزرگ گیمرز هلپر

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 8 دی 1390
و اما قسمت دوم مراحل بازی لیمبو ... .
در ادامه مطلب!


مرحله ی بیست و دوم
حالا به جلو بروید. از روی سقف رد شده و بر روی گنبد شیشیه ای بپرید. راه را ادامه دهید. دقت کنید که آخرین شیشیه از گنبد ترک بر می دارد. حالا در سمت راست نرده بانی را خواهید دید که بر روی یک گاری چرخ دار ایستاده است. کار را تا لبه سرازیری بکشید و وقتی گاری شروع به حرکت کرد سریع خود را به بالای نرده بان برسانید و در انتها از بالای نرده بان خود را به روی شیشه بیاندازید تا شیشه بشکند. وقتی دارید از سرازیری به پایین سرخ می خوردی به تعدادی چراع مهتابی آویزان خواهید رسید. سریع بر روی آن ها بپرید و با گرفتن شیلنگ آب آویزان شده به پایین برسید تا بخش بعدی را شروع کنیم.ابتدا به سمت چپ بروید و پایه های سست شده را بریزید. مراقب باشید بر روی سرتان نریزند. حالا به سمت راست بروید تا دوباره گرفتار انگل کذایی شوید.حالا آنقدر به سمت چپ بیایید تا مسیر به سمت راست تغییر پیدا کند.
مرحله ی بیست و سوم
همینطور به سمت راست بروید. از آسانسور رد شوید، تیرآهن های آویزان را رد کنید تا به یک دکمه روی زمین برسید. اینجا آنالوگ را بر خلاف حرکت بگیرید تا سرعتتان کند شود. با رفتن بر روی دکمه جعبه ای از بالا آزاد خواهدشد. همچنین با اینکار اره نیز به سمت شما به حرکت در می آید. باید طوری زمان بندی کنید که وقتی اره به جعبه نزدیک می شود شما از با استفاده از جعبه از روی اره به سمت دیگر بپرید.بعد از رد شدن از اره به سمت موجودات آویزان بروید تا از شر انگل خلاص شوید. حالا باید تمام راه را به سمت آسانسور برگردید. صبر کنید تا اره به دیواره نزدیک شود سپس از روی آن بپرید. بر روی تیرآهن اول اینقدر چپ و راست بروید تا مثل الاکلنگ شروع به تاب خوردن بکند. سپس بر روی تیر آهن بعدی بپرید. در اینجا از دستگیره تیر آهن سوم بگیرید و به عقب بکشید وقتی تا جای ممکن کشیدید سریع بر روی آن سوار شده و هنگامی که به پلتفرم سمت چپ نزدیک شد با یک پرش بلند خود را به سمت چپ برسانید. از آسانسور رد شوید.
مرحله ی بیست و چهارم
در سمت چپ یک جعبه وجود دارد. آن را تا روی پل و آسانسور بکشید. حالا کلید آسانسور را زده وخود نیز سریع بر رویش سوار شوید تا به بالا بروید.جعبه را هل دهید تا زمین بیفتند.حالا با آسانسور به بالا برگردید. جعبه را به سمت الاکلنگ هل دهید. آنرا طوری قرار دهید که سمت چپ الاکلنگ پایین باشد. حالا آسانسور را بزنید پایین برود اما سریع دستگیره آنرا بگیرید و به سمت الاکلنگ بکشید و بر روی آن قرار دهید. حالا جعبه را به سمت راست هدایت کنید. جلوتر یک اهرم را خواهید دید. آنرا بکشید تا طناب پایین بیاید. جعبه را زیر طناب قرار دهید. اهرم را دوباره بکشید و سریع از روی جعبه پریده و طناب را بگیرید. با طناب بالا بروید و بر روی گوشه راست بپرید.
مرحله ی بیست و پنجم
در جلو دو دکمه و دو جعبه که به وسیله گیره در بالا هستند را مشاهده می کنید. اول دکمه اول را فشار دهید. کمی مکث کنید و بعد دکمه دوم را بزنید. سریع برگردید و جعبه اول را گرفته و زیر جعبه دوم قرار دهید تا جعبه دوم درست روی آن بیافتد. حالا بدون تکان دادن جعبه ها بر روی آن ها بروید و از روی اره پریده و لبه دیوار را بگیرید.
مرحله ی بیست و ششم
این بخش خیلی کوتاه است. بر سر راه حشره بزرگی را خواهید دید. نترسید او از شما فرار می کنید. وقتی به حشره نزدیک شوید او فرار کرده و بر روی دیوار می نشیند.از او دور شوید تا دوباره پایین بیاید. حالا آنالوگ را خیلی آرام فشار دهید تا پسرک آرام آرام به سمت حشره برود. وقتی به مقدار کافی به او نزدیک شدید سریع به سمتش بدوید و وقتی که حشره شروع به پرواز کرد با یک پرش از پایش بگیرید. حشره شما را به بالا خوهد برد.به سمت راست بروید و وارد مرحله ی بعدی شوید.
مرحله ی بیست و هفتم
در اینجا ابتدا با دکمه ای برخورد می کنید که وقتی روی آن می روید دری در روبروباز می شود. فعلا با این دکمه کاری نداریم. مسیر را ادامه داده و از نرده بان بالا بروید. حالا از نرده بان دوم هم بالا بروید. به سمت چپ ادامه دهید. به دو عدد سکوی آویزان می رسید که در هر دو طرف دستگیره دارند. از روی اولی بپرید وبا استفاده دستگیره، آن را تا جایی که می شود به سمت چپ بکشید. حالا از روی دومی هم بپرید. سکوی دوم را طوری قرار دهید که بتوانید سریع بدون تکان دادن آن از رویش به سمت راست بپرید.( اگر آن را تکان نداده باشید بگذارید به حال خود باقی بماند.)حالا در بخش چپ تصویر دکمه ای سفید را خواهید دید. بازدن این دکمه یک عدد شی دایره شبیه به لاستیک ماشین آزاد شده و به سمت راست حرکت میکند. به محض اینکه دکمه را زدید. به سمت سکو برگشته، از روی آن بپرید و قبل از اینکه لاستیک به پایین بیفتد سکو را تا جلوی آن هل دهید تا لاستیک بر روی سکو بیفتند. حالا سکو را به سمت سکوی اول بکشید تا لاستیک بر روی اولی انتقال پیدا کند. حالا سریع دستگیره سکوی اول را بگیرید و به سمت راست هل دهید تا لاستیک به پلتفرم رسیده و از آنجا به پایین بفتد. حالا مسیر آمده را به سمت دکمه ای که در را باز می گردد برگردید. خواهید دید که لاستیک کنار دکمه افتاده است. اگر دقت کنید این منطقه حالت نیم دایره دارد و اگر لاستیک را از یک طرف آن رها کنید، لاستیک چندین مرتبه رفت و بازگشت انجام خواهد داد ودر هر مرتبه که به سمت راست بر میگردد دکمه را فشار میدهد. از این فرصت باید استفاده کنید و از جعبه ای که پشت در قرار دارد را آزاد کنید.حالا جعبه را به سمت راست ببرید تا با کمکش بر روی پلتفرم اهرم دار بروید. حالا برگردید و اهرم را بکشید. چرخ دنده های بزرگ شروع به حرکت می کنند. حالا جعبه را بر روی یکی از دندانه های چره دنده قرار دهید تا، با گردش چرخ دنده از آن سو به پایین بیفتد.حالا خود نیز با آن بالا بروید. در بالای چرخ دنده به یک لبه می رسید که جعبه دیگری در آنجا قرار دارد. بر روی لبه بپرید و جعبه دوم را نیز به سمت دنده ها هل دهید تا آن هم به پایین بیفتد. (اگر نتوانستید از اینجا بپرید مشکلی نیست از نرده بان سمت راست می توانید بالا برگردید.) حالا هر دو جعبه را تا انتهای مسیر به سمت راست هل دهید. در اینجا دکمه ای قرار دارد که با رفتن روی آن پلتفرم سمت راست شروع به بالا رفتن میکند. یکی از جعبه ها را بر روی پلتفرم بالا رونده قرار دهید. دیگری را بر روی کلید. حالا سریع بر روی پلتفرم پریده و آن دیوار بالا بروید.در اینجا یک پنل را خواهید دید. از آن رد شوید تا به زنجیر برسید. دقت کنید که جلوی شما میدان برق وجود دارد و نمی توانید از روی آن رد شوید. وظیفه پنلی که دیدید آن است که با زدن کلیدش زنجیر به سمت راست حرکت میکند. با زدن کلید و دویدن به سمت زنجیر نمی توانید به موقع به زنجیر برسید. برای حل این مشکل ابتدا از زنجیر بالا رفته و شروع به تاب خوردن کنید. تا جایی که جا دارد تاب بخورید. حالا به سمت پنل بپرید. آنرا سریع روشن کنید و به سمت زنجیر بدوید. حالا زنجیر در حال تاب خوردن است و با کمی دقت می توانید با یک پرش بلند آنرا بگیرید. حالا به سمت دیگر میدان برقی بپرید و پایین بیفتید تا وارد مرحله ی بعدی شویم.
مرحله ی بیست و هشتم
از این به بخش به بعد مراحل سختی در پیش رو داریم پس با اعصاب بسیار آرام و ریلکس به مراحل ادامه دهید چون کوچکترین بی دقتی شما را به چک پوینت قبلی بر می گرداند!
حالا چرخ دنده کوچک را به سمت جلو هل دهید تا به بزرگتر اتصال پیدا کند. با اتصال این دو کل منطقه شروع به چرخش خواهد کرد. به سمت دیوار سمت چپ بدوید تا وقتی محیط چرخید و دریچه پایینی باز شد له نشوید.حالا از در باز شده وارد شوید. خود را به چرخ دنده بعدی بچسبانید و بالا بروید.حالا به سمت چپ برگردید تا به میدان مغناطیسی برسید. اول پنلی را خواهید دید که درب آن سمت را باز می کند. در پایین مسیری شیب دار با یک جعبه را خواهید دید که به مسیر شب دار چسبیده است. پنل دیگری وجود دارد که رویش علامت یک آهن ربا قرار دارد. با زدن این دکمه میدان مغناطیسی روی مسیر شب دار از کار می افتد و می توانید جعبه را حرکت دهید. جعبه را به بالا هدایت کنید و سریع آن را رها کرده و به سمت پنل آهن ربا برگردید. وقتی جعبه به نزدیکی های نرده بان کوچک رسید کلید را فعال کنید تا جعبه دوباره به مسیر بچسبد. حالا با کمک پنل قبلی در را باز کرده و از روی جعبه پریده و از در عبور کنید.مسیر را به جلو بروید تا به یک اهرم برسید. کمی جلوتر اره ای در حال چرخش است. زیر آن جعبه ای قرار دارد. جعبه را به زیر زنجیر آویزان بکشید. با کشیدن اهرم محیط دوباره شروع به چرخش خواهد کرد. با کمک جعبه سریع از زنجیر بگیرید. منتظر شوید تا محیط 90 درجه گردش کند. حالا جعبه از زیر اره رد شده ودوباره به زیر پای شما خواهد آمد. سریع روی جعبه بپرید.حالا قبل از اینکه با جعبه داخل اره بروید سریع بپرید و از زنجیره بالا اره بعدی بگیرید. حالا صبر کنید تا محیط ازچرخش بایستد. سپس به سمت چپ بپرید و آرام به پایین لیز بخورید.
مرحله ی بیست و نهم
در ابتدای کار کمی باید سریع باشید. بر سر راهتان یک اهرم وجود دارد که با کشیدن آن محیط دوباره شروع به چرخیدن خواهد کرد. اگر دقت می کردید قبل از این اهرم و داخل یک گودال، گلوله ای وجود داشت. بر بالای اهرم نیز یک جعبه موجود است. با چرخیدن محیط ابتدا جعبه به سمت پایین خواهد افتاد، سریع با تمام قوا جعبه را به سمت جلو هل دهید تا به یک گودال بزرگتر برسید. اینجا باید بسیار بسیار سریع عمل کنید و قبل از اینکه گلوله سنگی به سمتتان بیاید از جعبه بالا بروید و به سمت لبه سمت راستی بپرید. دقت کنید که بالای لبه سمت راست یک دریچه نیز موجود است که اگر دیر کنید از بالا بر روی سرتان نزول خواهد شد.
همینطور به جلو بروید تا به مورد عجیبی برخورد کنید. اما قبل از اینکه بفهمید داستان از چه قرار است انگلی بر روی سرتان فرود خواهد آمد و مسیر به سمت چپ تغییر خواهد کرد. حالا از روی چرخ دنده بپرید تا به نور لامپ برسیدو دوباره به سمت راست تغییر جهت دهید. از چرخ دنده عبور کنید و به سمت راست بپرید.
مرحله ی سی
از اولین دستگاه پرس رد شوید. از دومین دستگاه پرس نمی توانید در حالت معمولی عبور کنید. وقتی دستگاه پایین آمد از گوشه سمت چپ آن بگیرید و منتظر شوید تا پرس بالا برود. همین که پرس به سمت پایین شروع به حرکت کرد سریعا از آن بالا بروید و به سمت راست بدوید و بپرید. در اینجا از سمت مقابل جعبه هایی به سمت شما می آیند. با استفاده از یکی از این جعبه ها به موجودات بالای سرتان نزدیک شده و از شر انگل خلاص شوید. در اینجا به سمت راست نروید. باهل دادن و نگه داشتن یکی از جعبه ها سعی کنید به سمت پرس سمت چپی بپرید و از گوشه آن بگیرید و سپس خود را به نرده بان سمت چپ برسانید و از آن بالا بروید.به سمت راست رفته و از زیر چرخ دنده عبور کنیداهرمی روی زمین وجود دارد که با فشار دادن آن مسیر گردش چرخ دنده ها عوض می شود. توجه داشته باشید که هر دفعه استفاده از اهرم چرخ دنده ها برای چند لحظه مکث کرده و بعد شروع به حرکت می کنند. ترتیب کار به این صورت است که اول با استفاده از چرخ دنده سمت راست به نرده بان خواهیم رسید و سپس با استفاده از چرخ سمت چپی به بالا خواهیم رفت.اهرم را بکشید تا چرخ دنده سمت راستی به حالت ساعت گرد بچرخد. حالا با زمان بندی مناسب به نسبت دنده های چرخ دنده، اهرم با برگردانید. باید حالتی را پیش بیاورید که از چند ثانیه مکث استفاده کرده و به سمت نرده بان بپرید. حالا چرخ دنده سمت چپ نیز به سمت بالا میچرخد پس می توانید به راحتی از آن بالا بروید. بعد از بالا رفتن به سمت راست بپرید تا به یک اهرم دیگر برسید. از این بخش عبور کنید تا به یک واگن باری معدن برسید.
مرحله ی سی و یکم
واگن را به زیر دستگیره ای که در بالا وجود دارد بکشید و بگذارید همانطوری بماند. حالا به سمت اهرم برگردید.نرده بانی بر روی چرخ قرار دارد. سطح حالت سیقلی دارد پس می توانید نرده بان را با رهاکردن به سمت چپ و راست حرکت دهید. با حرکت دادن نرده بان باید دو کار همزمان انجام دهید. هم با استفاده از آن به سمت اهرم بروید و آن را بکشید تا سطح زیرین نرده بان بالا بیاید و بعد دوباره بر روی نرده بان بپرید تا به پلتفرم سمت راست برسید. برای این کار ابتدا نرده بان را به سمت راست هل دهید. سریع از آن بالا بروید و به سمت اهرم بپرید. صبر کنید تا نرده بان به سمت راست برود. وقتی به سمت چپ در حال حرکت بود و دقیقا به نیمه راه رسید اهرم را بکشید و به روی نرده بان بپرید تا با رفتن به سمت راست بتوانید به موقع روی پلتفرم پریده و از لبه ان بگیرید. حالا به سمت راست بروید و با یک پرش از کلید روی دیوار آویزان شوید و بعد از آن بالا بر روی واگن بیوفتید.واگن شروع به حرکت می کند. بر سر راه به یک تکه نرده بان می رسید سریع از آن بالا بروید و پا به پای واگن حرکت کنید. از روبرو یک اره در حال خرد کردن پلتفرمی که رویش هستید به سمتتان می آید جوری تنظیم کنید که از روی اره بپرید و دوباره روی واگن پیاده شوید. در انتهای مسیر واگن به یک دکمه برخورد می کند که باعث تولید برق بر سر راهتان می شود. برای گذشتن از این مسیر طبق عکس زیر عمل کنید.بر روی واگن رفته و دیوار را حل دهید. این کار باعث می شود هم شما به پلتفرم نزدیک باشد هم به اندازه کافی واگن عقب برود و زمان مناسبی برای رد شدن شما از میدان به وجود بیاید. حالا مسیر را ادامه دهید تا به اهرم بعدی برسید .
مرحله ی سی و دوم
با کشیدن اهرم محیط باز هم شروع به گردش خواهد کرد. با استفاده از نور لامپی که تلو تلو میخورد مسیر خود را پیدا کنید. ابتدا از روی گودال حاوی سنگ بپرید. به جلو بروید. قبل از این که به پایین بیفتید با یک پرش نرده بان را گرفته و از آن بالا بروید. وقتی به سطحی رسیدید که دارای برق بود، کمی مکث کنید. با تکان خوردن لامپ در سمت راست، گوشه پلتفرمی دیده خواهد شد. سریع بر روی آن بپرید. اینجا دیگر عجله نکنید. محیط از حرکت خواهد ایستاد وجعبه ای از بالا به پایین خواهد افتاد.آن را هل دهید تا به دیوار برقی بچسبد.حالا برگردید و جعبه را به زیر لامپ برده و پایین بیاندازید. از لبه پایین رفته و با کمک جعبه به سمت راست حرکت کنید تا وارد مرحله ی بعدی شوید.
مرحله ی سی و سوم
این بخش نیز خیلی کوتاه است و حکم آموزش وآمادگی برای ادامه کار را دارد.

در اینجا دو عدد مسلسل، یکی به صورت عمودی و دیگر به صورت افقی خواهید دید که به واسطه لیزر طعمه خود را هدف قرار می دهند. با رفتن روی لیزر ها مسلسل هاشروع به تیر اندازی خواهند کرد با این تفاوت که مسلسل افقی در جای خود ثابت است اما مسلسل عمودی به سمت چپ و راست حرکت می کند. دستور کار به این صورت است که با فعال سازی مسلسل بالا آن را به سمت مسلسل افقی بکشید و با استفاده از تیر هایش مسلسل افقی را از کار بیاندازید.یک بار بر روی لیزر ها بروید تا سلاح ها شروع به تیر اندازی کنند. حالا برگردید و بر روی سلاح سمت چپی بایستید تا مسلسل بالایی، مسلسل پایین را هدف قرار دهد. حالا مسیر را به سمت راست ادامه دهید تا مرحله ی بعدی آغاز شود.
مرحله ی سی و چهارم
از این بخش به بعد با صداهای محیطی نیز سرو کار داریم. سویچ هایی که فعال میکنید با تعداد تیک تیک مشخصی غیرفعال می شوند. پس صدای باند ها را زیاد کنید. به سمت راست بروید وپایین بیفتید. جعبه سمت راست را تا انتها به جهت راست هل دهید. در اینجا کلیدی وجود دارد که با رفتن روی آن، به مدت مشخصی (مدت زمانش با صدای تیک تیک مشخص می شود) آهن ربایی در سمت بالا فعال شده و همه چیز را به سمت بالا می کشد. همانطور که گفتیم جعبه سمت راست را تا انتهای مسیر هل دهید.اینجا سرازیری است. جعبه را رها کنید و سریعا به سمت چپ برگردید و از روی دکمه بپرید. حالا قبل از اینکه جعبه با دکمه برخورد کند با استفاده از جعبه سمت چپ بالا بروید و منتظر باشید تا خود جعبه نیز به واسطه آهن ربا بالا بیاید و به سمت چپ حرکت کند. منتظر باشید تا آهن ربا از کار بیافتد و جعبه سقوط کند. همین که سقوط کرد آن را بگیرید و به سمت نرده بان کوچک هل دهید و از نرده بان بالا بروید. دقت کنید که جعبه را زیر نرده بان طوری قرار دهید که اگر آهن ربا به کار افتاد زمان بالا رفتن به جایی گیر نکند، چون جلوتر دقیقا همین امر انجام خواهد شد.به سمت راست بروید و از نرده بان انتهای مسیر استفاده کنید تا نرده بان به پایین سر بخورد. حالا دوباره جعبه پایین نرده بان با به انتهای سمت راست هل دهید. سریع آن را رها کنید و با پرش از نرده بان بگیرید و بالا روید و به سمت چپ با تمام سرعت بدوید. جعبه قبلی حالا بالا آمده. سریع قبل از اینکه آهن ربا از کار بیفتد آن را بگیرید و بکشید. حالا جعبه را مطابق شکل زیر قرار دهید.حالا دوباره به پایین برگردید و حرکت جعبه و دکمه را تکرار کنید اما اینبار سریع برگردید و روی جعبه بالایی باستید تا با باز شدن در بالای سرتان و به کمک جعبه که به سمت بالا حرکت خواهد کرد از در عبور کنید. جلوتر به یک سویچ بالا پایین و یک آسانسور می رسید.حالا دوباره به بالا برگردید. کلید آسانسور را بزنید تا پایین بیاید. دوباره بزنید تا به سمت بالا حرکت کند و سریع بر روی آن بپرید. پنل دیگری برای کنترل آسانسور در بالا قرار دارد. با استفاده از این کلید آسانسور با به پایین بفرستید. دوباره کلید را بزنید تا به سمت بالا حرکت کند. سریع بر روی سقف آسانسور بپرید تا با لیرز مسلسلی که در دیوار سمت چپ قرار دارد برخورد کنید. سریع پایین بپرید تا سوراخ سوراخ نشوید. این کار باعث می شود تا جعبه ای که از درخت آویزان است به پایین بیافتد. دوباره آسانسور را به پایین بفرستید. جعبه را بر روی آسانسور قرار دهید و آن را بالا بفرستید و خود نیز بالا بروید. حالا باکمک جعبه به سمت چپ بپرید (از گوشه بالای اسحله بگیرید).
در اینجا با فشار دادن کلید، جاذبه در قسمت جلویی فعال و غیر فعال می شود. در آنجا جعبه دوم ما قرار دارد که باید به این سمت بیاوریم. اینگونه باید عمل کنید. در ابتدا جعبه به سقف چسبیده است. با غیر فعال کردن جاذبه جعبه با شیب به سمت راست به پایین می افتد. اینجا باید با فعال و غیر فعال کردن مداوم جاذبه، جعبه را در هوا نگه دارید اما به طوری که گرانش آن به سمت راست باشد و کم کم از آن محیط خارج شده و به سمت شما بیاید. بعد از آزاد کردن جعبه ، آن را تا انتها به سمت راست هدایت کنید.حالا بر روی آسانسور بپرید و همراه با جعبه روی آن مسیر را به سمت راست طی کنید. از جعبه به عنوان پوشش در مقابل لیزر مسلسل استفاده کنید و از نرده بان بالا بروید. در بالا دو کلید را خواهید دید که یک فلش روی آن ها قرار دارد. یکی به سمت بالا و دیگری به سمت پایین. با فعال کردن این کلید ها به توجه به مسیر فلشی که رویشان قرار دارند جاذبه کلا تغییر کرده و شما به همان جهت کشیده خواهید شد. حالا دکمه پایینی را بزنید تا جاذبه شما را به سمت بالا ببرد. خواهید دید که جعبه اولی نیز به بالا آمد. آن را رد کرده و به سمت چپ حرکت کنید تا جعبه دوم را که آن هم اکنون در بالا هست را با خود بیاورید. با گرفتن جعبه به سمت راست برگردید. حالا حالت جعبه ها را مطابق شکل زیر تنظیم کنید.اکنون زمانی که پلتفرم در حال حرکت به سمت بیرون حرکت کرد سریع جاذبه را عوض کنید وبا کمک هر دو جعبه از موانع بالا بروید. حالا از نرده بان پایین بیایید تا وارد بخش بعدی شویم.
مرحله ی سی و پنجم
ابتدا به جلو بروید و میدان مغناطیسی (آهن ربا) را به جریان بیاندازید. حالا به چپ برگردید و جاذبه را عوض کنید تا هر دو کانتینر به سمت بالا بروند. اما دقت کنید. به محض اینکه کانتینر سمت چپ (به علت اینکه بالاتر از کانتینر سمت راست قرار گرفته است) به سقف رسید سریعا جاذبه را غیرفعال کنید تا کانتینر سمت راستی فرصت چسبیدن به سقف را پیدا نکند و دوباره به پایین بیافتد.حالا از روی کانتینر بپرید و به جلو بروید.
مرحله ی سی و ششم
در اینجا باز هم دو عدد تغییر دهنده جاذبه خواهید دید. با زدن پایینی خود شما نیز به بالا خواهید رفت. از آن سمت چرخی بر روی سیم سمت راستی قرار دارد که با تغییر جاذبه به سمت چپ خواهد امد. طوری تنظیم کنید که چرخ متحرک به اتنهای مسیر نرسیده شما پایین بیایید و سریعا از طناب متصل به آن بگیرید تا به سمت راست بروید.در انتهای مسیر به سمت راست مراقب تیرک های داخل دیوار باشید و قبل از پایان مسیر بر روی پشت بام بپرید تا مرحله ی بعدی شروع شود.
مرحله ی سی و هفتم
از پشت بام به پایین سر بخورید. در انتها بپرید و در حالت معلق در هوا کلید تغییر جاذبه به سمت راست را بزنید تا به دیوار سمت راستی بچسبید. حالا اره فعال شده و به سمت شما می آید. سریع به سمت بالا حرکت کنید. اینجا باید بپرید و کلید تغییر جاذبه به سمت پایین را فشار دهید بر روی حرف H بیفتید (همان حروف HOTEL در بخش های قبلی). دقت کنید که حرف H دارای جریان الکتریکی است و باعث برق گرفتی می شود. تنها بخش کوچکی از آن برق ندارد و شما باید خود را به آنجا برسانید. منتظر شوید تا نئون حرف روشن شود. همین که روشن شد شما بپرید و جاذبه را تغییر دهید. حالا پایین آمدن شما مصادف می شود با خاموش شدن نئون ها. سریع خود را به مکان بدون نئون برسانید.باز هم منتظر باشید تا نئون ها خاموش شوند و سریع بر روی لوله سمت راست بپرید. در زیر همین لوله یک طناب وجود دارد که با کمک آن شما به پایین خواهید رفت. در ابتدا باید بر روی گوشه حرف H بپرید و بعد به سمت طناب پرش کنید.زمان بندی دقیق انجام دهید و وقتی مقدار کمی به خاموش شدن نئون ها ماند به سمتش بپرید و سریعا طناب را بگیرید. حالا به پایین بیایید و به سمت راست حرکت کنید.
مرحله ی سی و هشتم
در اینجا با زدن دکمه جاذبه جعبه ای به سمت بالا خواهد آمد. اما این بار جاذبه زمان محدودی دارد و بعد از قطع شدن صدای تیک تیک غیر فعال خواهد شد. باید چندین بار جاذبه را فعال کنید و جعبه مذکور را تا انتها به سمت راست هل دهید تا بتوانید از روی آن بالا بروید. وقتی به سمت راست رسیدید مواظب اره زیر پایتان باشید. حالا از یک سرازیری به پایین خواهید افتاد. سریع از آخرین جای سرازیری بپرید و دکمه جاذبه به سمت بالا را بزنید و به سمت راست بدوید و در یک مکان امن باستید و وارد آخرین بخش شوید.آخرین دکمه جاذبه ای زدید خراب بود و شروع به اتصالی برق می کند. نتیجه اینکه جاذبه تند تند بالا و پایین خواهد شد. از اینجا تا پایان باید به دقت به صدای زمان تغییر جاذبه گوش کنید.
برای گذشتن از اولین مانع باید دکمه آهن ربا را فعال کنید. وقتی جاذبه به سمت پایین است به صدای تغییر جاذبه گوش دهید. وقتی چند تیک تاک به تغییر نمانده بود سریع به سمت پنل آهن ربا بپرید. کلید را بزنید و همین که مسلسل خواست به سمتتان تیر اندازی کند جاذبه تغییر کرده و شما بالا می روید. حالا تا زمانی که بالا هستید خود را به مانع که حالا به سقف چسبیده برسانید. منتظر شوید جاذبه به سمت پایین برگردد. به محض بازگشت از مانع بالا رویدو از سریع از روی آن عبور کنید.
در مرحله بعدی با توجه به صدای تیک تاک طوری عمل کنید که در لحظه های آخری که جاذبه میخواهد به سمت بالا تغییر کند، پایین بپرید و با تغییر جاذبه به سمت بالا از تیررس مسلسل خارج شده و به قیمت زیرین پلتفرم بچسبید. (قسمت قرمز رنگ)به محض اینکه به اینجا رسیدید به سمت چپ بدوید و منتظر شوید تا جاذبه شما را به پایین بیاندازد. اینجا از سرازیری سر می خوید و زیر اره بزرگی قرار میگیرید. مواظب اره زمانی که به سمت بالا می روید باشید. حالا یک اره بزرگتر نیز در زیر اره بالایی قرار دارد. باید طوری با صدا تنظیم کنید که وقتی نزدیک به بالا رفتن است شما به روی اره پایینی بپرید تا قبل از برخورد شما به اره جاذبه شما به بالا ببرد. وقتی از اینجا نیز گذشتید کمی جلو بروید و نفس راحتی بکشید.طبقه بندی: راهنمایی در بازی ها، 
برچسب ها: بازی لیمبو دانلود بازی لیمبو راهنمایی راهنمایی در بازی رانمای بازی لیمبو راهنمای بازی limbo مراحل limbo رهنمای قدم به قدم limbo راهنمایی کامل در limbo راهنمایی در بازی limbo راهنمای کامل limbo راهنمای تمام مراحل limbo مرحله لیمبو مرحله 3limbo مرحله ی آخر limbo limbo لیمبو،
ارسال توسط mhs king
تبلیغات
نظر سنجی
وبلاگ دوباره راه افتاد ! نظرتون چیه؟؟

صفحات جانبی
آرشیو مطالب
مترجم(translator)
صلوات
پیوند های روزانه
سیستم جامع افزایش بازدید پردیس باکس
لینك باكس هوشمند مهر،افزایش بازدید،لینک باکس،افزایش امار،مهر باکس

ابزار وبمستر

قالب وبلاگ